Skontaktuj się z nami już dziś

+48 881-499-184

biuro@rekompensujemy.pl

Jak działamy

Co należy zrobić, aby otrzymać dodatkową dopłatę?

 1. Prześlij Nam odpowiednie dokumenty tj.:
  Szkoda częściowa z OC: Szkoda całkowita z OC:
  - kosztorys naprawy pojazdu - kosztorys naprawy pojazdu
  - decyzję o przyznaniu odszkodowania - decyzję o przyznaniu odszkodowania
    - wyliczenie wartości pojazdu na dzień szkody
 2. Następnie przeanalizujemy przesłane dokumenty i na ich postawie zaproponujemy Ci kwotę dopłaty.
 3. Jeżeli zaakceptujesz naszą ofertę, podpiszemy umowę i otrzymasz od Nas gotówkę do ręki lub na wskazany rachunek bankowy.

Jeżeli nie posiadasz odpowiednich dokumentów, poinformuj nas o tym, a my powiemy Ci jak je uzyskać lub załatwimy to za Ciebie i wystąpimy o nie w Twoim imieniu.

 

Jesteśmy zespołem specjalistów w dziedzinie odszkodowań i zawodowo zajmujemy się uzyskiwaniem dopłat do odszkodowań z OC sprawcy kolizji. Odkup odszkodowania to dla Ciebie najprostszy sposób na otrzymanie dodatkowych pieniędzy z OC po wypadku. Wypłacimy Ci dodatkową kwotę pieniężną w formie dopłaty w zamian za przekazanie praw do zaniżonej części Twojego odszkodowania powstałego w wyniku kolizji samochodowej, która miała miejsce w przeciągu ostatnich 3 lat. Wysokość dopłaty wyznaczymy na podstawie analizy przekazanej nam dokumentacji szkody. Kwotę tą będziesz mógł przeznaczyć na dowolnie wybrany przez Ciebie cel. Działamy zgodnie z korzyścią dla pokrzywdzonego, czyli Ciebie. Dzięki naszym staraniom unikniesz wszelkich niedogodności związanych z nieuczciwym traktowaniem przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

W praktyce wygląda to następująco. Dostałeś już odszkodowanie od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Ono jest już twoje i nikt nie będzie sprawdzał jak je wydałeś. Musisz jednak wiedzieć, że na 90% jest ono zaniżone. Niestety żeby odzyskać zaniżoną część odszkodowania trzeba wdać się w długotrwałe i kosztowne procesy sądowe. Proces sądowy może trwać od roku do dwóch lat albo i więcej, a koszty powstałe z tego tytułu przedstawiają się następująco:

 • Pozew sądowy to kosz około 800 zł ( jest to opłata stosunkowa w wysokości 5% od wartości kwoty pozwu)
 • Opinia sądowego biegłego rzeczoznawcy to koszt od 700 do 1600 zł
 • Do tego dochodzi wynagrodzenie dla prawnika, które może wynosić 30%-40% wartości od przyznanej przez sąd rekompensaty
 • Dodatkowo to Ty ponosisz ryzyko przegrania takiej sprawy

Dlatego wyszliśmy z wygodnym dla Ciebie rozwiązaniem. W zamian za możliwość odkupienia od Ciebie prawa do zaniżonej części odszkodowania, proponujemy Ci dopłatę do odszkodowania, które już uzyskałeś, bez konieczności angażowania się w procesy sądowe i ponoszenia zbędnych kosztów oraz ryzyka z tym związanego.  Po zaakceptowaniu naszej oferty, podpiszemy umowę i wypłacimy Ci wyznaczoną kwotę w formie gotówki lub przelewu na konto.  

KRÓTKO MÓWIĄC:

 1. Skontaktuj się z nami i prześlij nam odpowiednie dokumenty tj. kosztorys szkody i decyzję o przyznaniu odszkodowania, które otrzymałeś od ubezpieczyciela.
 2. Nasz zespół na podstawie otrzymanych dokumentów zaproponuje Ci kwotę dopłaty.
 3. Jeżeli zaakceptujesz naszą ofertę, przesyłasz nam drogą elektroniczną niezbędne dokumenty potrzebne do sporządzenia umowy, a my prześlemy Ci gotową umowę, którą należy wydrukować i podpisać.
 4. Bezpłatny kurier odbierze ją od Ciebie i przekaże do naszego biura, a my po sprawdzeniu zgodności podpisów na umowie, przelejemy kwotę na twoje konto.

Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możemy dla Ciebie zrobić!

Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.


Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.

© Compensation Polska - 2016.
Projekt i wykonanie - Freeline.
FizjoAccess
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij