Skontaktuj się z nami już dziś

+48 881-499-184

biuro@rekompensujemy.pl

Dojeżdżamy

Wszystko możemy załatwić drogą elektroniczną lub możemy się z Tobą spotkać w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

Nasz specjalista może odwiedzić Cię w domu, w biurze lub w przerwie na lunch, czyli wszędzie tam gdzie jest to dla Ciebie najwygodniejsze.

1. Po pierwsze, za pomocą formularza zgłoszeniowego na naszej stronie lub bezpośrednio na naszego emaila wysyłasz do nas zgłoszenie, załączając kosztorys szkody i decyzję o przyznaniu odszkodowania, które otrzymałeś od ubezpieczyciela. Jeżeli nie masz decyzji, nie martw się załatwimy to za Ciebie. Po prostu poinformuj nas o tym fakcie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas a wszystko Ci wyjaśnimy.

2. Po drugie, nasz zespół w sposób darmowy i profesjonalny przeanalizuje otrzymane od Ciebie dokumenty i poinformuje Cię o wysokości dodatkowej dopłaty.

3. Po trzecie, umówimy się w dogodnym dla Ciebie miejscu i podpiszemy umowę, a Ty dostaniesz od nas dopłatę na wskazane konto lub gotówkę do ręki.

Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możemy dla Ciebie zrobić!

Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.


Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.

© Compensation Polska - 2016.
Projekt i wykonanie - Freeline.
FizjoAccess
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij